WALDROM Spółka Jawna Roman Rzeszutek, Waldemar Groele jest firmą, która została utworzona przez zespół specjalistów w celu zapewnienia najwyższych standardów w usługach logistycznych i transportowych. Nasze ogromne doświadczenie na tym polu pozwala nam na zaoferowanie spersonalizowanej usług dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z powodu naszych umiejętności dostosowywania się do sytuacji możemy zaoferować naszym klientom usługi odpowiednie do ich potrzeb.  Skupiamy się na rozwoju i dostarczaniu spersonalizowanych, elastycznych rozwiązań , które spełniają, a nawet przekraczają oczekiwania naszych klientów w całym zakresie naszych usług.

Dbałość o klienta i jego zadowolenie jest naszym podstawowym celem. 

Firma WALDROM s.j. istnieje na rynku usług transportowych od ponad 20 lat. Została założona w 1993 roku. Na rynku transportu zagranicznego firma działa na podstawie LICENCJI Nr TU - 000968 przez Ministra Infrastruktury.

Firma koncentruje się na rozwoju transportu międzynarodowego. Poznawanie tajników branży, obserwowanie zachodzących zmian jak również stosowanie nowoczesnych technologii pozwoliło zbudować silne i nowoczesne przedsiębiorstwo będące rzetelnym partnerem w biznesie.

Doświadczeni kierowcy dowiozą szybko i bezpiecznie Państwa towar na miejsce rozładunku. Współpraca z krajowymi i zagranicznymi firmami spedycyjnymi i transportowymi oraz znajomość rynku transportowego pozwalają nam znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego z naszych klientów.

Nasza firma posiada liczne certyfikaty między innymi ISO 9001, co potwierdza wysoką jakośc oferowanych przez nas usług.